Gépjárművezető Kollégát keresünk!

Munkavégzés helye: Balassagyarmat, Mikszáth út 59.

Feladatok: Hulladékgyűjtő gépjárművek vezetése, kezelése, Rakodó Kollégák munkavégzésének irányítása

Elvárások: B és C kategóriás vezetői engedély, Tehergépjármű-vezetési és gépkezelési gyakorlat, Gépjármű-vezetői képesítési igazolvány (GKI), 1 műszakos munkarendben történő munkavégzés

Előny: Települési hulladékgyűjtésben szerzett tapasztalat,  E kategóriás vezetői engedély, Hulladékgyűjtő és szállító OKJ képesítés,  Emelőgép-kezelő és/vagy könnyűgépkezelő és/vagy nehézgépkezelő végzettség

Amit kínálunk: Bérpótlék, Próbaidő utáni cafeteria juttatás, Utiköltség térítés, Munkakörhöz szükséges szakképesítés megszerzése,  Stabil, bejelentett munkahely

Állás típusa:  Teljes munkaidős

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni: Önéletrajz beküldésével az alábbiak szerint

  • postán vagy személyesen Balassagyarmati Városüzemeltetési Nonprofit Kft. Balassagyarmat, Mikszáth út 59
  • e-mailben:  titkarsag@bgyvarosuz.hu