Városunk kórháza az ország élvonalában végzi megfeszített covid-gyógyító szolgálatát, mutassuk meg hát szavazatokkal, hogy elismerjük áldozatos munkájukat!

Szavazzon három kategóriában is, hogy ki legyen az év covid-dolgozója!

Ha ismer a környezetében olyan covid ellátásban dolgozó orvost, szakdolgozót vagy nem ágy melletti, de az ellátást segítő egészségügyi dolgozót aki megérdemelné, hogy meghálálják, amit értünk tett, egy rövid űrlap kitöltésével jelezze!

A Kórházszövetség és a Duna Bonum alapítvány 100 millió forintos felajánlást tett, melyet az elmúlt év kórházi covid-dolgozói kapnak meg.

A balassagyarmati kórházvezetés a három kategóriában dr. Sólyom Artúr és dr. Schoffer Attila főorvos urakat, Pusztai Éva főnővért és Bárány Tibor intézeti higiénikust, valamint Madarasi Zoltánt és Koncsokné Palotás Orsolyát ajánlotta, de bárkire szavazhatnak.

Itt lehet szavazni: https://fogjunkossze.hu/form/health-care-worker-of-the-year

Városunk kórháza az ország élvonalában végzi megfeszített covid-gyógyító szolgálatát, mutassuk meg hát szavazatokkal, hogy elismerjük áldozatos munkájukat!