Remek sörökkel, szuper kajákkal és kitűnő zenészekkel rajtol el városunk közkedvelt három napos utcazene, sör és streetfood fesztiválja szeptember 8. és 10. között a Palóc ligetben.
Szeptember 8. Péntek
17.00: SzeptemBEER Feszt nyitás
SzeptemBEER Gasztro Pavilonok: Cseh és kisüzemi sörök / Kolbászoló büfé – sültkolbásszal, egyéb finomságokkal / Aztapasta – Burger stand – Csak a fesztivál alkalmából készül: BeerBurger
18.00: Bourbon Folks koncert – country slágerek – akusztik
19.00: Sörivó játékok – nyereményekkel
19.40: Third Planet koncert – A DAL 2022-es döntős zenekara
21.00: Alter Disco Tobival
Szeptember 9. Szombat
15.00: Játszótér, Mini Vidámpark és vásári forgatag a Palóc Ligetben
15.00 – 18.00: Gólyalábas felvonulás a főtéren, sörivó játékok nyereményekkel, Corn Hole vetélkedő a Fiatalok Palócföldért Egyesülettel, gólyalábas produkció
19.40: Quack zenekar koncert – A DAL 2023-as döntős zenekara Komárom-Esztergom vármegyéből érkezik, hogy igényes hangszereléssel, telt gitárhangzással és zsíros funky groove-okkal táncoltassa meg a közönséget.
21.00 Best Of Pool Cafe – buli a 2000-es évek legnagyobb slágeréivel
Szeptember 10. Vasárnap
15.00: Játszótér, Mini Vidámpark és vásári forgatag a Palóc Ligetben
15.00 – 18.00 Inspirál Cirkuszközpont Játszóház – kedved szerint kipróbálhatod a zsonglőr eszközöket, oktatók segítenek, hogy minél több trükköt megtanulhass!
17.00: Sörivó játékok – nyereményekkel
18.00: Alternatíva koncert – 10 éves Jubileumi koncert
19.00: Crazy Little Queen Tribute Band koncert
A rendezvény ingyenesen látogatható.
A programváltoztatás jogát fenntartják.
Esőhelyszín: Mikszáth Kálmán Művelődési Központ – 2660 Balassagyarmat, Rákóczi fejedelem út 50.
A rendezvény Balassagyarmat Város Önkormányzatának támogatásával valósul meg.